JOQ Albania
Home

Tayna e papërmbajtshme, publikon videon “hot” teksa ekspozon të pasmet
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 23/07/2019 20:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperja Tayna është një prej femrave më të komentuara në showbizin shqiptar.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video tejet provokuese në Instagram, ku shihet duke bërë ushtrime në një palestër, ndërsa ekspozon të pasmet e saj bombastike.

Videoja në fjalë ka marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh, thuajse 400 mijë like kur ka vetëm 3 orë që është publikuar.

Reperja nga Prizreni publikoi rreth një muaj më parë këngën e saj të re "Caliente".

Në klipin e këngës, Tayna shfaqet shumë provokuese, duke dhuruar skena "të nxehta".