JOQ Albania
Home

Grida Duma dhe Ervin Salianji po i kalojnë pushimet bashkë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 23/07/2019 11:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është përfolur gjatë një lidhje e mundshme midis dy ish-deputetëve të PD Grida Duma dhe Ervin Salianji.

Pak kohë më parë bënë bujë disa mesazhe të fokusuara në telefonin e Salianjit ku grindej me një person të cilës në WhatsApp ia kishte shënuar emrin “GD”, shumë aluduan se ky person ishte pikërisht Duma.

Pak kohë më parë ajo i dha fund martesës me bashkëshortin e saj.

Megjithëse asnjëri prej tyre ende nuk e ka hedhur hapin për ta pranuar publikisht, CNA.al ka siguruar disa foto ekskluzive, ku çifti Salianji-Duma janë ulur në një kafe në Qerret të Durrësit.