JOQ Albania
Home

E quajti të shëmtuar, Eni Koçi i “kyç gojën” ndjekëses
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21/07/2019 21:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të jesh personazh i famshëm, do të thotë që përveç përgëzimeve, lëvdatatave, elozheve dhe opinioneve pozitive, duhet të presësh edhe kritika, mendime negative e deri tek ofendimet.

Një gjë e tillë ka ndodhur me këngëtaren Eni Koçi.

Kjo e fundit ka publikuar në Instagram një foto nga ceremonia e dasmës së vëllait të partnerit të saj, Genc Prelvukaj.

Ajo shihet në foto së bashku me partnerin e saj.

Krahas komenteve pozitive, komenti i një ndjekëse, e cila e quan Enin "të shëmtuar", ka sjellë reagimin e këngëtares.

Ajo i shkruan ndjekëses:

Nuk e di se çfarë e shtyn vallë një femër të bëjë një koment të tillë? Po më vjen habi sepse më paske edhe ‘follow’. Mund të më bësh edhe ‘unfollow’ dhe pakënaqësitë mund t’i shfrysh në një tjetër profil meqë nuk paske punë tjetër për të bërë”.

Pas këtij komenti, fansat e këngëtares kanë shprehur mbështetjen e tyre ndaj saj, duke i dalë në mbrojtje.