JOQ Albania
Home

Pse i mban këmbët hapur në çdo foto? Si i përgjigjet Ilda Bejleri pyetjes me spec që i bën ndjekësi
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 21/07/2019 17:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ilda Bejleri është një prej moderatoreve më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.

Moderatorja sportive njihet për fotot e saj tejet provokuese që poston në rrjetet sociale, me të cilat tërheq jo pak vëmëndje, falë formave të shkëlqyera fizike që ajo posedon.

Ajo ka qenë gjithashtu e përfolur për lidhjen e saj me ish-deputetin demokrat, Klevis Balliu, por dhe për një debat në distancë mes saj dhe Mustafa Nanos.

Së fundmi një ndjekës i ka bërë një pyetje pikante Ildës në "Ask me a question" në Instagram.

Moderatorja nuk e ka marrë për keq pyetjen, por përkundrazi i është përgjigjur me mjaft sportivitet fansit.

Ndjekësi e pyet Ildën: 

Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?"

Dhe ajo i përgjigjet: 

T’ia bëjmë dhe CR7-ës këtë pyetje?".