JOQ Albania
Home

Demi Rose tërbon keq fansat, publikon videon e nxehtë në Instagram
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 20/07/2019 21:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Numëron mbi 9.2 milionë ndjekës në Instagram dhe është një nga modelet më të pëlqyera e përfolura në botë.

Po flasim për 24-vjeçaren britanike, Demi Rose, e cila duket nuk di të ndalet.

Së fundmi, ish e dashura e reperit Tyga, ka postuar një video tepër ‘të nxehtë’ në Instagram, ku shfaqet e buzëqeshur para pasqyrës, e veshur me bikini ngjyrë rozë.

Në video tregohen qartë format e saj bombastike trupore, duke "trullosur" sërish fansat e saj.

Në mbishkrimin e videos, ajo shkruan: 

Sezoni i bikineve".

View this post on Instagram

Bikini season 💖

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on