JOQ Albania
Home

“Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”, gazetari shqiptar jua lyp vëllezërve binjakë?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 19/07/2019 11:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është kunjaxhi dhe thumbaxhi. Njihet për karizmën e tij dhe thuajse asnjëherë nuk ua përton pyetjet me spec personazheve të njohur, edhe pse një pjesë të madhe të tyre i ka miq.

E kemi fjalën për gazetarin Ervin Kurti, i cili ka qenë i ftuar tek “Treshat” ku ka treguar detaje të paditura nga jeta e tij.

Ervini është shprehur për herë të parë për çështjet e dashurisë.

Ai ka pohuar se nuk i ka mirë punët e zemrës.

Gazetari ka kaluar mes humorit shumë pyetje pikante të bëra nga çifti Donald dhe Romeo Veshaj.

Ajo që nuk ka kaluar pa u vënë re, ka qenë deklarata e Ervinit.

Ai ka thënë:

Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”.

Mos vallë Ervini po jua lyp një natë gjumë apo pizhama party djemve binjakë? Kjo ngelet për t’u parë në vijim…