JOQ Albania
Home

“Ja hëngsha protezat”, Genta e BB na njeh me plakushin që i paguan pushimet
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 19/07/2019 10:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Genta Gjalpi, ish-banorja shumë e komentuar e Big Brother, vijon të krijojë debate rreth vetes herë pas here.

Ajo vendoset në qendër të vëmendjes mediatike, edhe pse shpesh është shprehur se nuk do aspak të jetë e famshme e as të dalë në media.

Këtë herë, duke përfituar nga apliakcioni FaceApp, Genta ka prezantuar për ndjekësit e saj, atë që e ka cilësuar si plakun që e mban me lekë.

Teksa publikon një foto, Genta shkruan:

Ky eshte plaku qe me mban mua me lek, pagon pushimet e mia, kollovari im qe ja hengsha protezat! Kola im i perjetshem”.

E në fakt, kemi të bëjmë vetëm me një shaka të vajzës, e cila duket që është fotografuar me mikun e saj të mirë, Xhani Demikën.

Genta dhe Xhani kanë miqësi prej vitesh.

Ata shihen herë pas here në shoqërinë e njëri-tjetrit në lokale gjatë jetës së natës, por edhe në pushime, në jug të vendit.