JOQ Albania
Home

Skena të nxehta në jaht, aktorja e njohur kapet mat duke u puthur me supermodelen
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 18/07/2019 21:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas ndarjes së tyre në muajin dhjetor të vitit që lamë pas, duket se aktorja e njohur Kristen Stewart dhe modelja e famshme, Stella Maxwell nuk mund të jetojnë dot pa njëra-tjetrën.

Edhe këtë gjë e kanë konfirmuar vetë, pasi i kanë kaluar pushimet nën shoqërinë e njëra-tjetrës në Itali.

Ato janë kapur ‘mat’ duke u puthur në buzë në një jaht, duke ringjallur romancën e tyre 2-vjeçare.

29-vjeçarja, Kristen Stewart njihet për rolin e saj si protagoniste kryesore në sagën e famshme ‘Twlight’.

Ndërsa e dashura e Stewart, Stella Maxwell, ka qenë pjesë e Victoria’s Secret si dhe imazhi i kompanisë së njohur kozmetike, Max Factor.