JOQ Albania
Home

Modelja 23-vjeçar nxjerr virgj*rinë në ankand, ia ble politikani për 2 milionë Pound
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 18/07/2019 16:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fenomeni i shitjes së virgj.ërisë është kthyre në një trend global gjatë viteve të fundit.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe një modele, e cila nxorri në ankand virgj.ërinë e saj për një shumë tejet të kripur.

Bëhet fjalë për 23-vjeçaren nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada.

Fitues u shpall një politikan, që ofroi plot 2 milionë Pound për virgj.ërinë e modeles.

Këtë shifër marramendëse parash, ajo dëshiron ta përdori për të udhëtuar në mbarë botën me nënën e saj.

E reja disponon një letër mjekësore të certifikuar, ku vërtetohet virgjëria e saj.

Një tjetër kërkesë e saj është që të gjej një mashkull për t’i plotësuar të gjitha dëshirat e saj, si dhe të paguajë 26,000 Pound çdo muaj për të.