JOQ Albania
Home

“Ia hëngsha protezat”/ Ish-banorja e Big Brother zbulon “plakun që e mban me lek”
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 17/07/2019 18:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Genta Gjalpi është një ndër protagonistet kryesore ndër vite të spektaklit "Big Brother" në Shqipëri.

Ish-banorja e "Big Brother 5" duket se vijon të jetë një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, por dhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Genta ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet me menaxherin e VIP-ave, Xhani Demika.

Ajo e quan me shaka atë si "plakun që e mban me lek".

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruan:

Ky është plaku që më mban mua me lek, pagon pushimet e mia, kollovari im që ja hëngsha protezat! Kola im i përjetshëm”.