JOQ Albania
Home

Harxhoi shuma të majme për këngën me Faydee, Luana sot fotografohet duke rrezikuar jetën
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17/07/2019 10:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas publikimit të klipit më të fundit në bashkëpunim me Faydee, Luana Vjollca duket se ka vendosur të marrë disa ditë pushim dhe të shijojë aktivitetet e ndryshme që vendet jashtë Shqipërisë të ofrojnë.

Mëngjesin e sotshëm prezantuesja shqiptare është fotografuar nga qytetarët në aeroportin e Malpensas në Milano, teksa po bënte check-inin.

Siç thotë qytetari, këngëtarja ishte duke udhëtuar me economiy class, me Blue Panorama.

Kujtojmë se kjo është një kompani që e ka treguar se nuk është aspak serioze dhe që vë në rrezik jetën e udhëtarëve.

Herë pas here VIP-at tanë deklarojnë se bëjnë udhëtime tepër të shtrenjta e luksoze, pasi e tillë është jeta e tyre, por ja që krejt të kundërtën tregojnë jo vetëm fotot e realizuara, por të gjitha faktet.

Luana, e cila duket se ka shpenzuar shuma të majme për realizimin e videoklipit të saj për këngën “Yalla Habibi”, është treguar e kursyer sa i takon prerjes së biletës.

Personi që ka bërë foton, shkruan për JOQ:

Fotoja ka rreth një orë që është bërë, në aeroportin e Malpensas, në Milano. Dhe e di kush është më e bukura? Po udhëtonin me Blue Panorama Economy Class”.