JOQ Albania
Home

Em Rata tërbon edhe qenin, nxjerr gjysmën e gjoksit dhe vitheve
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17/07/2019 9:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Emily Ratajkowski di se si ti bëjë njerëzit për vete apo edhe mediat të flasin për të sa herë që ajo dëshiron.

Këtë herë, aktorja 28 vjeçare i ka lënë fansat e saj pa fjalë, pasi ka publikuar në Instagram disa foto tepër joshëse, ku shihet e veshur vetëm me një top crop dhe me mbathje, ndërsa nxjerr në pah format e lakuara.

Modelja pozon plotë vetëbesim para kamerës, duke ekspozuar kështu një pjesë të gjoksit, muskujt e barkut dhe fundshpinën që i kërcen mbi kofshët e holla e këmbët e drejta.

“Valë e nxehtë” i ka përshkruar Emily fotot e postuara në Instagram.

Në sfond duket qenushi i saj, Colombo, i cili e shikon tepër kurioz.

Mbathjet e bardha me pika të zeza dhe veshja e sipërme e kuqe ndezin imagjinatën e kujtdo, e me të drejtë Emily është cilësuar si një bombë në mediat amerikane.

Burimi: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania