JOQ Albania
Home

Zhduken vithet e Kallashit, ku po fshihet Donjeta pas kërcënimit një vit më parë?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17/07/2019 12:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nuk keni si ta keni harruar të famshmen Donjeta Kosumi, ose ndryshe, Kallashin shqiptar, e cila shfaqej në ekrane dhe jepte shfaqje me kërcimet e saj erotike.

Të gjithë u marrosën pas të resë nga Kosova si dhe imazheve që ajo publikonte herë pas here në rrjetet sociale, ku gjithmonë shfqej më shumë e zhveshur se sa e veshur.

Fotot provokuese e videot si me femra dhe me meshkuj, e vunë Kallashin në qendër të vëmendjes së publikut, por ajo mori një vendim krejt të papritur për tu zhdukur pa lënë gjurmë.

Ishte viti 2017 kur Kallashi deklaroi se do hiqte dorë nga kërcimi. Më pas në vitin 2018 Donjeta thuajse u zhduk nga ekrani dhe rrjetet sociale.

Ajo u rikthye në fund të vitit të kaluar dhe në një emision tregoi se e kanë kërcënuar prandaj është detyruar të largohet për në Zvicër.

Tanimë Donjeta bën një jetë larg famës dhe larg bujës së madhe.

Ajo poston rrallë në rrjete sociale dhe fotot që poston janë mëse normale dhe aspakprovokuese siç ndodhte dikur.