JOQ Albania
Home

Dikur jepte lajme me gjoksin jashtë, aktorja shqiptare “ndez” Instagramin me foto provokuese
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 15/07/2019 19:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dikur jepte lajmet me gjoksin jashtë, ndërsa sot është një nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Po flasim për aktoren, Eliona Pitarka, e cila njihet për format e saj "bombastike" fizike.

Së fundmi, 28-vjeçarja ka publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqet tejet "provokuese".

E veshur me bikini dhe një bluzë të bardhë, Eliona shihet teksa po shijon këto ditë të nxehta, duke u freskuar në det.

Aktorja e "Duplex" njihet për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale, duke tërhequr vëmendjen e fansave.