JOQ Albania
Home

Femra më seksi në botë tregon se çfarë mashkulli i pëlqen
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 15/07/2019 7:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kate Upton është zgjedhur dy herë femra më seksi në botë.

Ajo ka dhënë një intervistë para pak kohësh për mediat amerikane, ku tregoi detaje nga jeta e saj, hobit si dhe çfarë i pëlqen tek një mashkull.

Upton ka lindur në Michigan dhe është rritur në Florida.

Ajo doli në skenë në vitin 2010 si fytyra e revistës Guess dhe pastaj bëri famë të jashtëzakonshme.

E reja është shprehur:

Mendoj se për nga aspekti i famës ishte një periudhë kur nuk mund të mësohesha me këtë ide. Ashtu edhe familja ime. Por tani jam mësuar. Është shumë emocionuse”

Nuk kishin si të mungonin edhe pyetjet për preferencat e saj tek meshkujt.

Upton shprehet:

Mustaqet janë detyrim. Më pëlqen një djalë me vetëbesim. Gjithashtu nëse nuk e ndan ushqimin e tij me mua në takimin e parë, le të harrojë takimin tjetër.”

Fotot e saj të fundit vazhdojnë të mahnisin fansa nga e tërë bota.