JOQ Albania
Home

Një nga aktoret më të njohura në botë: S’më ka prekur mashkull me dorë prej 35 vitesh
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/07/2019 8:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Duket si e pabesueshme, por ja që ka edhe femra shumë të suksesshme, të cilat nuk janë preur me dorë nga asnjë mashkull prej shumë vitesh.

E tillë është aktorja Diane Keaton, e cila ka thënë në një intervistë se prej 35 vitesh nuk ka dalë me asnjë mashkull.

Kur u pyet nëse meshkujt e ftojnë për t’u takuar, aktorja 73-vjeçare u përgjigj:

Kurrë, ok? Le ta sqarojmë se është e rëndësishme. Nuk kam qenë në një takim prej 35 vitesh. Asnjë takim".

Diane nuk është martuar kurrë pavarësisht se ka qenë në lidhje dikur me Woody Allen, Jack Nicholson, Warren Beatty dhe Al Pacino.

Ajo tregoi se vitet e fundit, meshkujt i ka pasur vetëm miq.

Gruaja ka shtuar se del në takime me ta, por nuk ka dhënë as edhe një puthje.