JOQ Albania
Home

Aktorja turke “Sura” vjen me pushime në Shqipëri
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/07/2019 7:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktorja turke shumë e njohur prej rolit të saj në serialin "Kurt Seit dhe Sura", Farah Zeynep Abdullah ndodhet në Shqipëri.

Ajo po kalon pushimet në bregdetin shqiptar.

Aktorja e njohur për publikun mbarëshqiptar, po pushon në Ksamil.

Vetë Zeynep ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku shkruan "I Love Albania".

Kohët e fundit mjaft qytetarë turq kanë preferuar të pushojnë në vendin tonë, pavarësisht problematikave të shumta që mund të gjenden në të.