JOQ Albania
Home

Këshilltarja e Bashkisë së Tiranës “ndez” Instagramin, ekspozon të pasmet e saj “bombastike”
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/07/2019 12:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, këshilltarja seksi e Bashkisë së Tiranës, Arnida Çapi, nuk ndalet së postuari foto "hot" në rrjetet sociale.

Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe linjat e saj trupore, teksa ka dalë në dritare.

Këshilltarja e Bashkisë së Tiranës, njihet gjerësisht për "pozat e nxehta" që publikon në rrjetet sociale, sidomos gjatë muajve të nxehtë të verës.

Kujtojmë që në Zgjedhjet Parlamentare të vitit 2013, ajo kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, e mbështetur fuqimisht nga avokati Spartak Ngjela, por nuk arriti dot të fitonte një mandat.