JOQ Albania
Home

“Kapo, tu paska que pak”, fansat kapin detajin pikant në pantallonat e Capital T
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13/07/2019 12:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Capital T duket se është duke shijuar verën në maksimum dhe herë pas here ndan me ndjekësit e tij momente nga plazhi apo pishinat.

Këtë herë kanë qenë fansat ata që i kanë kapur një detaj pikant në veshjen e tij.

I riu është shfaqur buzë një pishine, teksa në trup mban veshur një palën pantallona plazhi.

Fansat njëzëri kanë komentuar se diçka i është ngritur mes këmbëve këngëtarit.

Nuk kanë munguar as komentet e vajzave, të cilave s’kishte si t’u shpëtonte ky detaj në imazhin e një prej meshkujve më tërheqës të momentit në showbizz.

Epo, Kapo, me sa duket këtë herë nuk i ke bërë mirë llogaritë e asaj që ke postuar!