JOQ Albania
Home

Fanset vënë në siklet Capital T, detaji në pantallona nuk mund t’u shpëtonte
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/07/2019 12:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shumica e personazheve më të njohur të showbizzit, gjatë muajve të verës përveç angazhimeve profesionale e koncerteve, zgjedhin të kalojnë edhe disa ditë relaksi.

Ata postojnë mjaft foto për fansat e tyre, ku tregojnë se si dhe ku po i shijojnë këto ditë të nxehta.

Por siç dihet, ndjekësit janë shumë të vëmendshëm edhe ndaj detajeve më të vogla dhe jo rrallë herë i kanë vendosur në siklet VIP-at me komentet e tyre.

Një rast i tillë ka ndodhur me reperin mjaft të suksesshëm në trojet shqiptare, Capital T, i cili ka postuar në Instagram një foto nga pushimet, ku ekspozon trupin e tij muskuloz, pranë një pishine.

Mirëpo fansat kanë vënë re një tjetër detaj.

Një fanse i shkruan:

"Kapo, t’u paska çuar".

Ndërsa një tjetër fanse i komenton:

Ç’ka të qenka çuar një gjë në pantallona".

Reperi duket se ka vendosur t’ia anashkalojë këto komente, pasi nuk i është përgjigjur asnjërës prej fanseve.