JOQ Albania
Home

“Ha 8-9 vakte në ditë”, kush është aktorja shqiptare që i punon zbor ushqimit?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12/07/2019 8:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Teksa të gjitha vajzat i kanë fiksim linjat e holla dhe mundohen të frenojnë sa më shumë gojën e tyre, për të pasur një bark të sheshtë, krejt e kundërta ndodh me Eliona Pitarkën.

Në një publikim në Instagram, përbri një fotoje, ajo thotë se ha 8-9 vakte në ditë.

Si pasojë, e reja ankohet se po shëndoshet, por imazhet e publikuara nga ajo tregojnë krejt të kundërtën.

Eliona nuk hyn tek femrat e imëta dhe të dobëta, por tek ato të kolmet, me vithe e gjoks të bëshëm, me forma trupore që tërheqin çdokënd, e jo vetëm meshkujt.

Teksa ka nisur pushimet, në përfundim të “Duplex”, aktorja nuk kursehet fare me fotot që publikon nga plazhi apo kudo ku ajo ndodhet.

Ndër të tjera, për “hallin” e saj, Eliona shkruan:

Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh. Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha. Hej zot”.