JOQ Albania
Home

Dafina s’mbahet në twerk, lejon edhe fansat t’i prekin vithet
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/07/2019 12:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kush nuk e ka dëgjuar të paktën një herë një këngë të Dafina Zeqirit apo nuk ka lexuar për sukseset e saj, pa diskutim o nuk jeton në Shqipëri, o u qëndron shumë larg mediave online.

Është kthyer në një prej artisteve më të preferuara nga publiku dhe herë pas herë eksperimenton me pamjen e saj.

Këtë herë e shikojmë pa flokë, e qethur zero, por sërish plotë sharm dhe elegancë.

“Lule Lule” është hiti i fundit me Lumi B, i cili duhet thënë se ka qenë super sukses.

Mirëpo, Dafi nuk di vetëm të këndojë bukur.

Ajo ka treguar gjatë një koncertise di fare mirë të bëjë edhe twerk, i cili është trendi i momentit.

Në një video të publikuar kohët e fundit, teksa performon në një prej pubeve të njohura, këngëtarja shihet teksa performon një twerk të çmndur në skenë duke lejuar të fansat e saj ti preknin të pasmet.