JOQ Albania
Home

Nuk iu kujdes për qentë, 26-vjeçari i publikon të dashurës videon me ‘pullë te kuqe’ si hakmarrje
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 10/07/2019 21:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një burrë në Florida i ka publikuar ish të dashurës së tij një video intime pasi kjo e fundit nuk ishte kujdesur për qentë e tij.

26-vjeçari Jonathon Stokes është vënë në pranga pasi thuhet se ka ndarë në mediat sociale një video me ‘pullë të kuqe’ si formë hakmarrjeje.

Stokes u zemërua keq pasi pretendon se ajo nuk kujdesej për kafshët ë tij shtëpiake ndërkohë që ai vetë ishte jashtë shtetit.

Pas denoncimit, ai u dënua për ngacmim seksual në rrjet dhe iu desh të paguante 1,500 dollarë për të dalë nga burgu.

Duke folur për Mail Online, ish e dashura e tij, tha se Jonathon kishte publikuar një video të atyre të dyve duke kryer marrëdhënie intime, pa pëlqimin e saj.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania