JOQ Albania
Home

Shqiptari ndërron jetë në burgun grek
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 10/07/2019 16:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një shqiptar ka ndërruar jetë në burgun e Patrës në Greqi.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të shtunën e kaluar.

Viktima është një 55-vjeçar nga Fieri.

Familja e tij ka tërhequr trupin dhe do të bëjë varrimin e tij në Shqipëri.

Ky është rasti i gjashtë ku një shqiptar humb jetën në burgjet greke.

Shkaku i vdekjes nuk është bërë ende i ditur.

Foto ilustruese