JOQ Albania
Home

Demi Rose “tërbon dynjanë”, shfaqet më seksi se kurrë e “mbuluar” me ar
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 10/07/2019 15:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Modelja dhe seks-bomba e njohur britanike, Demi Rose, tregon çdo ditë e më tepër se nuk di të ndalet.

Së fundmi, 24-vjeçarja ka pozuar një set fotografik për kompaninë "Oh Polly".

E veshur me një kostum banje ngjyrë ari, i cili shfaq më së miri format bombastike të saj, Demi Rose duket tejet provokuese e joshëse.

Fotografitë janë realizuar në një pishinë në Los Angeles të SHBA-së.

Demi Rose numëron mbi 9.2 milionë ndjekës në Instagram dhe është një nga modelet më seksi në botë.