JOQ Albania
Home

Mbajini larg këta meshkujt, janë më dorështrënguarit e horoskopit
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/07/2019 13:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ju ka rastisur të keni një të dashur apo partner, i cili nuk ju ka bërë asnjëherë ndonjë dhuratë, apo ju kërkon që të paguani kafet tuaja kur dilni bashkë?

Ndoshta ju nxjerrin për dreka e për darka, por s'ju del gjë nga e prasmja e dorës?

Atëherë, vajza të dashura, mos u shqetësoni.

Nuk është faji i tyre, por i yjeve.

Meshkujt, të cilët u përkasin shenjave të mëposhtme në horoskop, janë dorështrënguar, kopracë të vërtetë, edhe pse ndoshta nuk janë nga Gjirokastra.

Demi

Burrat e kësaj shenje e dinë se ç’të bëjnë me paratë dhe i investojnë me përgjegjësi. Por nëse një shpenzim i caktuar lidhet me komoditetin e tyre, nuk hezitojnë ta bëjnë.

Akrepi

Kjo është shenja që eksploron edhe skutat më të fshehura për të zbuluar një ofertë. Ju pëlqejnë skontot, por mbi të gjitha kursimi.

Bricjapi

Bricjapët kanë një sens të mirë kursimi sepse janë të përgjegjshëm. Nuk bëjnë kurrë blerje impulsive dhe paguajnë gjithmonë çmimin e duhur për diçka që u pëlqen vërtet.