JOQ Albania
Home

Shkarkohet Drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10/07/2019 11:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Enton Duro, Drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve është shkarkuar nga posti ditën e sotme.

Ai e mori detyrën më 27 mars 2019 dhe zëvendësoi pak muaj më parë Vasilika Vjeron. Duro, para se të emërohej në këtë pozicion, i ishte besuar diku një post i rëndësishëm pranë Ministrisë së Financave, si drejtues i Taksës së Pasurisë.

Nuk dihen ende motivacionet e këtij shkarkimi apo emri i drejtorit të ri të Tatimeve.

Vijon…

 

Enton Duro