JOQ Albania
Home

“Sfida e hapjes së shishes”, Elseid Hysaj e çon në tjetër nivel
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/07/2019 18:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

"Sfida e hapjes së shishes" është hiti më i fundit që po "çmend" internetin.

Personat që e kryejnë këtë sfidë, duhet të heqin me këmbë teksa rrotullohen tapën e një shisheje.

Kjo sfidë ka prekur masivisht edhe futbollistët, të cilët po e provojnë.

I fundit që e ka bërë, është edhe mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj.

Në një video të postuar në Instagram, Hysaj në fakt e ka çuar në një tjetër nivel këtë sfidë.

Ai ishte duke i dhënë një skafi në ujë, ndërsa u kthye dhe me këmbë e kaloi me sukses, duke i hequr shishes tapën.

Të shohim kush do tentojë të sfidojë shkodranin…

Ja pamjet: