JOQ Albania
Home

Mbrojtësi i Liverpool përfundon në radarët e Milanit
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 09/07/2019 14:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Drejtuesit e Milanit po punojnë fortë në merkato për t’i vënë në dispozicion trajnerit Giampaolo lojtarë sa më cilësorë.

Së fundmi në radarët e kuq e zinjve ka përfunduar mbrojtësi kroat i Liverpool, Dejan Lovren.

Kjo tratativë nuk do të jetë e lehtë, pasi lojtari duhet të reduktojë rrogën në mënyrë të ndjeshme.

Ndërmjetësit ndërkohë prej kohësh janë duke punuar, për të gjetur dakordësinë.

Ndërkohë vetë lojtari është paraqitur në grumbullim e Liverpool.

Këtë gjë e vërtetojnë fotot e postuar në rrjetin social të klubit.

Burimi: Calciomercato|Përktheu dhe përshtati: JOQAlbania