JOQ Albania
Home

U përfol si truproja e Ramës, brunia seksi që i vuri flakën rrjetin merr vendimin e papritur
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 09/07/2019 13:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në daljet publike të kryeministrit Edi Rama, shpeshherë kemi parë se pas tij qëndron një vajzë brune shumë simpatike.

Po përflitet se kjo vajzë mund të badigardja e Ramës. Po ashtu e ditur bëhet se vajza në fjalë quhet Jola P. Ai nuk ka deklaruar kurrë se ka një truproje grua dhe mbeten ende dyshime nëse Rama ia ka besuar sigurinë e tij kësaj vajze bukuroshe.

Vajza brune, e cila ka forma trupore që të lënë pa frymë është duke pushuar në brigjet turke.

Me sa duket pas famës që mori në rrjetet sociale, ajo ka vendosur të ndërmarrë një vendim të papritur.

Vajza ka mbyllur profilin e saj në Instagram, teksa arsyeja nuk dihet ende.