JOQ Albania
Home

Prindërit shkuan ta shihnin me ultratinguj, vajza u tregon shijet e saj muzikore
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09/07/2019 0:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një vajzë e vogël i tregoi shijet e saj të muzikës, edhe pse ende nuk kishte dakë nga barku i nënës.

Jodie Lee dhe partneri i saj Davie Langham, nga Eastbourne, po shihnin vajzën e tyre 24-javëshe në një vizitë rutinore, në momentin që ajo bëri gjestin e papritur.

Vogëlushja bëri shenjën që bëjnë kryesisht fansat e rokut.

Peindërit e vajzës e dashurojnë muzikën dhe i vinin shpesh vajzës së vogël këngë të këngëtarit klasik Andrea Bocelli gjatë shtatzënisë.

Tashmë 18-muajshe, Isla ka trashëguar dashurinë për muzikën prej babait të saj dhe madje, sipas prindëtve, tundet nga pak kur dëgjon muzikë.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania