JOQ Albania
Home

Fituan botërorin, futbollistet e Amerikës bëjnë kërcim “hot” në dhomat e zhveshjes
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/07/2019 14:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Amerika u shpall kampione e Botës në futbollin e femrave, teksa mposhti ditën e djeshme në finale Holandën me rezultatin 2-0 duke fituar edhe trofeun prestigjoz.

Pas ndeshjes, një festë e madhe ka shpërthyer në dhomat e zhveshjes.

Padyshim festimi më special ishte ai i futbollistes Aleks Morgan.

30-vjeçarja i ka “çmendur” të gjithë më kërcimin e saj “hot”, teksa videoja është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Futbollistja seksi shfaqet në video duke kërcyer “tweerk”.

Një festim special dhe tepër provokues, duke marrë kështu gjithë vëmendjen e festës.