JOQ Albania
Home

Sfida që po “çmend” internetin, Sergio Ramos e bën ndryshe nga të gjithë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/07/2019 13:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Hapja e tapave të shisheve me shkelm, është sfida më e re në rrjetet sociale.Ajo po përfshin edhe futbollistët, teksa Pogba dhe Ibrahimoviç kanë treguar aftësitë e tyre në këtë sfidë.

Së fundmi, radhën e ka pasur Sergio Ramos, por ky i fundit ka menduar një ndryshim.

Kapiteni i Real Madridit ka bërë një modifikim duke e hapur shishen me gjuhë dhe jo me shkelm.

Video e spanjollit po bën xhiron e internetit: