JOQ Albania
Home

Shfrenohet këngëtarja shqiptare/ Fotoja nudo bën xhiron e rrjetit, ajo bën veprimin e papritur më pas
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/07/2019 13:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rita Ora, është një prej këngëtareve shqiptare më të suksesshme në botë.

Këngët e saj shumë të pëlqyera dëgjohen kudo dhe fama e saj ka arritur majat.

Me sa duket vapa ka bërë që ajo të zhvishet pak më shumë seç duhet dhe këtë ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram gjatë orëve të natës, një foto ku duket tërësisht e zhveshur dhe më pas e ka fshirë.

Fotoja është bërë “screenshot” dhe po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale.