JOQ Albania
Home

Tifozja pret të bëjë foto, Ronaldo e mahnit me gjestin e tij
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 06/07/2019 12:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kudoi ku shkon, Kristiano Ronaldo ka fansa pafund dhe të gjithë duan ta takojnë ose të bëjnë një foto me të.

Së fundmi, sulmuesi portugez gjendet në Singapor për disa punë personale.

Një grup fansas, po e prisnin të kalonte dhe ta përshëndesnin.

Një vajzë, po mbante gati telefonin për të bërë selfie me futbollistin e Juventusit, por falë Ronaldos, ajo përjetoi një moment fanstastik.

Portugezi iu afrua nga mbrapa duke e kapur me duar te super dhe duke bërë shaka me tifozen për t’ia bërë ëndrrën realitet.

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit: