JOQ Albania
Home

Ish-sulmuesi i Milanit dhe Juventusit “i vë flakën” Instagramit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 05/07/2019 12:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sulmuesi i njohur italian, Alessandro Matri po relaksohet gjatë këtyre ditëve të nxehta në plazhet e Ibizas.

Futbollisti i Sasuolos ndodhet aty së bashku me bashkëshorten etij, Federica Nargi e cili gjithashtu duket në formë perfekte.

Ish-lojtri i Milanit dhe Juventusit dhe partnerja e tij duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Ata kanë shpërndarë në rrjetet sociale fotografi mjaft pasionante, duke rritur akoma dhe më tepër temperaturat në këto ditë të nxehta korriku.

Matri dhe Nargi janë të martuar që nga viti 2009, me të cilën ka 2 fëmijë, por sërish nuk e kanë humbur pasionin për njëri-tjetrin.