JOQ Albania
Home

VIP-at dhe ndryshimet e tyre drastike, disa prej tyre s’do t’i njihni
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 05/07/2019 17:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Personat e njohur ndryshojnë flokët dhe modelet e tyre, më shpesh sesa ndërrojnë veshjet, përfshirë edhe ngjyrën e flokëve.

Të rralla janë ato femra të shoëbizzit, të cilat preferojnë të mbajnë një mënyrë konstante të krehjes apo ngjyrës së flokëve e të identifikohen me të.

Pjesa më e madhe e tyre ka ndryshuar aq shumë, saqë flokët e tyre origjinalë rrezik i kanë harruar edhe vetë.

Më poshtë po ju rendisim disa femra të njohura dhe mënyrën se si duken me flokët që ua ka falur nëna.

Burimi: BrightSide |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania