JOQ Albania
Home

18 foto mahnitëse nga “National Geographic” që duken sikur e bëjnë kohën të ndalet
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 04/07/2019 23:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fotografët e National Geographic kanë një aftësi të paparë për të realizuar foto mahnitëse të cilat mund t’ju bëjnë të lini gjithçka dhe t’i shihni me ëndje.

Me mjeshtrinë e tyre, ata mund të bëjnë që fotot e tyre të duken sikur kanë ndalur kohën.

Çdo gjë e kapur në momentin e duhur, një delfin në momentin që del në sipërfaqe, apo momenti kur nëna luaneshë kap të voglin e saj për koke, qoftë edhe një balenë që tregohet miqësore me një grup turistësh.

Për të prekur një pjesëz të vogël nga bota e egër, që ndodhet larg syve tanë në pjesën më të madhe të kohës, ne ju ftojmë t’u hidhni një sy fotove “magjike” në foto-galerinë më poshtë.

Burimi:Bright Side|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania