JOQ Albania
Home

Tifoze e çmendur e kombëtares, bukuroshja peruane premton shpërblimin e veçantë për atë që i shënon Kilit
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 03/07/2019 17:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Asnjë eveniment futbolli nuk do të kishte kuptim pa tifozet.

Këto të fundit shpeshherë janë bërë protagoniste me deklaratat e tyre.

Stephanie Cayo, është një tifoze e çmendur e ekipit të Perusë.

Ajo gjithashtu është protagoniste në serialin e Netflix, "Klubi i korbave".

Bukuroshja ka premtuar se do të puthë lojtarin e Perusë, që do t’i shënojë Kilit.

Kujtojmë këtu se Peruja do të përballet me Kilin në gjysmëfinalen e dytë të Kupës së Amerikës.

Fituesja do të përballet me Brazilin në finale, i cili mundi mbrëmjen e djeshme Argjentinën.

Burimi: Sportmediaset|Përktheu dhe përshtati: JOQAlbania