JOQ Albania
Home

“Ndizen” vajzat shqiptare, Françeska Jace habit me pozën që merr në plazh: Ashtu si të pëlqen…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 03/07/2019 13:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një prej ish-banoreve të “BB” që ka bërë shumë bujë me prezencën e saj është edhe Françeska Jace.

Ajo u kthye shpejt në një prej personazheve më të komentuar për pamjen e saj dhe gjithnjë është ën qendër të vëmendjes nga mediat rozë.

Me sa duket, këtë vëmendje, Françeska nuk lejon t’ia vjedhin…

Ajo ka postuar një foto tejet të nxehtë nga plazhi ku ka marrë një pozicion shumë provokues.

E kthyer pas, me gjunjët në rërë ajo i ka bashkangjitur fotos edhe një përshkrim shumë erotik.

“Ashtu si ty të pëlqen”, ka shkruar Françeska pranë postimit të fotografisë tek e cila ka pranuar si zakonisht komente të shumta nga më të ndryshmet.

Françeska konsiderohet si një ndër femrat seksi shqiptare e cila këtë epitet duket se do ta mbajë gjatë.