JOQ Albania
Home

Ish-banorja e “BB” tërbon reperin me famë botërore duke bërë twerk, ai i shkruan në Instagram
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 03/07/2019 13:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Armela e BB provokon me kërcim erotik reperin me famë botërore, Tyga i kthen përgjigje

Armela ka qenë padyshim një nga banoret më sensuale që ka qenë pjesë e formatit televiziv “BB”.

Ajo është e apasionuar pas kërcimit dhe këtë e tregon shpesh me videot që realizon në profilin e saj në Instagram.

Bukuroshja ka publikuar një video provokuese duke kërcyer “twerk” nën ritmet e këngës së reperit Tyga dhe i ka bërë tag këtij të fundit.

Reperi nuk ka ngurruar t’i përgjigjet asaj me dy emoji zjarri. Ajo i ka publikuar mesazhet e reperit dhe DJ të tij në Instastory.