JOQ Albania
Home

Një “bishë” e vërtetë me bikini, provokon keq këngëtarja shqiptare: U lagëm…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 03/07/2019 7:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ronela Hajati është një prej këngëtareve shqiptare me linjat më tërheqëse për të cilat është komentuar gjatë.

Ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram dhe i ka lënë të gjithë “pa frymë”.

Këngëtarja duket në formë shumë të mirë fizike dhe gati për të shijuar verën.

Mjaft provokuese me foton ku tregon linjat e përsosura, ajo i ka bashkangjitur edhe një përshkrim po aq provokues.

Ronela shkruan:

U lagëm edhe për këtë verë”.