JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë në Durrës/ Bëhet copa makina
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 30/06/2019 14:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në qytetin e Durrësit.

Një qytetar ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania dhe ka nisur disa pamje nga ky aksident i rëndë.

Siç shikohet nga pamjet që ka nisur ai një makinë është bërë copa.

Qytetari thotë se ashtu si ishte bërë makina frika se mos ndonjë njeri ka ndërruar jetë ekziston.

Ndërkohë që forcat e policisë në vendin ku ka ndodhur aksidenti janë të mëdha.

Ende nuk dihet se cili ka qenë shkaku i aksidentit.