JOQ Albania
Home

Publikoi një foto të thjeshtë në Twitter, rrjeti “çmendet” për të dashurin e kësaj vajze
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 26/06/2019 9:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një vajzë ka treguar se si i dashuri e ka ndihmuar të heqë qerpikët fallco, pasi vajza shkoi në shtëpi në gjendje tërësisht të dehur.

Keani Babas, e cila është nga Guami, ka shpërndarë në Twitter foton e partnerit të saj, Peter Vincent, ku djali duket teksa bën veprimin e ëmbël.

Fotoja mori mbi 22 mijë retëeet. Dhjetëra persona që u kishte bërë përshtypje, komentuan në postin e Keanit, teksa i thonë se duhet të martohet me këtë djalë dhe ta mbajë atë “siç i mbajti ai qerpikët e saj”.

Teksa ka publikuar foton me qerpikët e vendosura në një letër kuzhine, me kujdes, Keani shkruan:

Isha e dehur, n daj i dashuri më ndihmoi të hiqja qerpikët, i vendosu ato në një pecetë të pastër dhe i ruajti mirë”.

Kenai, e cila ka tre vite në një lidhje me të dashurin e saj, mori mbi 189 mijë pëlqime në postimin e saj.

Një person i shkroi “Vajzë, ai të do ty”, ndërsa të tjerë, teksa binin dakord me faktin që ai djalë e do, shprehin mendimin se kjo është dashuri në ditët e sotme.

Burimi: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania