JOQ Albania
Home

As që e dinim se ishte në pritje, Renis Gjoka bëhet baba
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23/06/2019 7:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai i ka surprizuar të gjithë ditën e djeshme pas një fotoje të publikuar në rrjetet sociale.

E kemi fjalën për Renis Gjokën, i cili është bërë baba i një vajze.

Foton bashkë me të voglën këngëtari e ka publikuar në Instagram.

Të shumtë kanë qenë miqtë dhe të afërmit që e kanë uruar Gjokën për këtë ndryshim të madh në jetën e tij.

Kujtojmë se ai kurrë nuk ka folur gjatë kohëve të fundit as për partneren e as për pritjen për t’u bërë baba.

Një surprizë vërtetë e këndshme kjo për fansat e Renisit!