JOQ Albania
Home

I çahen paliçetat, këngëtares i del prapanica në shesh
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 17/06/2019 19:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Cardi B u shfaq në skenë vetëm dy ditë pasi kaloi krizën që pësoi në përfundim të ndërhyrjeve estetike në trup si liposucioni (heqje dhjami) dhe rregullimit të gjoksit.

Këto ndërhyrje këngëtarja me famë botërore i bëri një vit pasi solli në jetë të bijën, Kulture.

Këtë të dielë që lamë pas, e reja performoi këngët e saj në festivalin Bonnaroo Arts and Music në Tennessee.

Teksa këndonte dhe bënte tëerk nën tingujt e muzikës së saj, Cardi pësoi një incident me veshjen.

Asaj iu shqepën paliçetat që mbante në trup, në pjesën e pasme, fiks tek vithet, çka bëri që vithet e Cardit të dilnin sheshit.

Burimi: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania