JOQ Albania
Home

Lanë Amerikën dhe u shpërngulën në Londër, kjo është këngëtarja që ka krijuar miqësi të fshehtë me Meghan Markle
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 14/06/2019 19:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja e njohur Rihanna thuhet të ketë krijuar një miqësi të fshehtë me Meghan Markle, pasi u transferua në Londër.

Burimet i kanë thënë Radar:

Rihanna, 31 vjeçe dhe Meghan, 37 vjeç, kanë gjetur interesa të ngjashme dhe të dyja e vlerësojnë nevojën për ruajtjen e privatësisë.”

Ato në të vërtetë kanë shumë gjëra të përbashkëta për sa i përket stilit dhe nevojës së përbashkët për jetën në privatësi të plotë.

Burimi vazhdoi më tej:

Ato janë takuar me njëra-tjetrën disa herë para se Meghan të bëhej shumë e famshme dhe kanë disa njohje të përbashkëta në Hollivud, të cilët i kanë vënë në kontakt përsëri kohët e fundit".

Meghan u martua me Princin Harry në maj të vitit 2018 dhe u zhvendos nga Amerika në Britaninë e Madhe.

Ndërsa, muajin e kaluar, Rihanna i befasoi fansat e saj kur ajo zbuloi rastësisht se ajo prej një viti tashmë po jeton në Londër.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania