JOQ Albania
Home

Demi “i vë zjarrin”, pozon me bikini të arta një ditë pas vdekjes së të ëmës
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/06/2019 10:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo iu kthye jetës normale dhe në një farë mënyre, punës së saj, ditën e enjte, një ditë pas vdekjes tragjike të së ëmës në moshën 64 vjeçare.

E reja Demi Rose publiki disa foto që të lënë pa frymë, teksa mbante veshur një bikini ngjyrë të artë, e cila i linte shumë pak vend imagjinatës.

Modelja e bërë e famshme nga Instagrami, tregon format e rrumbullakosura në disa foto të publikuara në Instagram.

Edhe pse ka kaluar një moment tragjik në jetën e saj, Demi arrinte ta fshihte shumë mirë dhimbjen e thellë, pas një buzëqeshjeje rrezëllitëse.

Me sytë e lyer me të zezë dhe paksa mendueshëm, ajo bën atë që di të bëjë më mirë: të pozojë.

Burimi: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania