JOQ Albania
Home

‘’Ke 12 fëmijë me mua’’/ Gruaja rreh keq burrin në sy të vajzës me të cilin ai e kishte tradhtuar
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/06/2019 19:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua ka rrahur keq burrin e saj , pasi e ka kapur atë me dashnoren.

E ditur bëhet se gruaja nga Filipinet e ka rrahur burrin e saj, i cili punon si shofer autobusi  në prani edhe të disa personave të tjerë.

Ajo është futur e zemëruar brenda në autobus dhe ka filluar ta godasë bashkëshortin para pasagjerëve.

Po ashtu ajo ka thënë teksa e qëllonte:

Ke 12 fëmijë me mua. Si mund të shkatërrosh familjen për shkak të një gruaje.’’

Ndërsa e dashura me të cilën, ai kishte tradhtuar gruan e tij ndodhej brenda në autobus.

Por për mos u rrahur dhe ajo nga gruaja e zemëruar është larguar me shpejtësi nga autobusi.

Ndërkohë që pamjet e gruas teksa dhunon bashkëshortin e saj janë bërë virale.

Burimi: Daily Mail| Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania