JOQ Albania
Home

Dafina dhe Ledri mund të jenë rikthyer bashkë? Ky është detaji që po i bën të gjithë të dyshojnë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/06/2019 13:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ledri Vula është një prej meshkujve më të përfolur për lidhjet e tij nga mediat si në Kosovë, por edhe në vendin tonë.

Kujtojmë këtu se për disa kohë ai ishte në një lidhje me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Ndërsa së fundmi ai ka thënë se është i përqendruar vetëm tek karriera dhe se është beqar.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë qenë bashkë në të njëjtin ambient.

E themi këtë, pasi Ledri Vula ka postuar në ‘’Instastroyn’’ e tij një foto ku është me modelen Lorena Haliti teksa luajnë bilardo.

Më pas nga po i njëjti vend edhe Dafina Zeqiri ka publikuar foto, duke treguar kështu se ka qenë nën shoqërinë e tyre.

Kaq është dashur që të rinisin zërat se dy këngëtarët mund të jenë rikthyer sërish me njeri-tjetrin, ose kanë mbetur vetëm miq, por këtë mbetet ta vërtetojë koha.